Bakken zoet & hartig

7 - 12 jaar
Hardcover:
10,00
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Vrolijk kinderkookboek met 16 ovenrecepten die kinderen zelfstandig kunnen maken.

Samenvatting

Wat is er nou leuker dan je familie of je vrienden te trakteren op iets wat JIJ zelf gebakken hebt? Van hartige hapjes tot koekjes en cakejes, het is gegarandeerd smullen geblazen. Enne... neem er zelf ook een!

Karin Luiten is bekend van de website 'Koken met Karin', en heeft al vele kookboeken op haar naam staan, waaronder de bekende serie 'Zonder pakjes & zakjes'.
De recepten in dit boekje verschenen eerder in 'Het grote kinderkookboek' van Karin Luiten.

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 7 - 12 jaar
ISBN: 9789021681078
NUR: 216
Type: Hardcover
Auteur(s):
Illustrator: Karin Luiten
Prijs: 10,00
Aantal pagina's: 48
Uitgever: Ploegsma
Verschijningsdatum: 06-11-2020
Bakken-zoet en hartig van Karin Luiten
Koken met Karin - Karin Luiten

Koken met Karin

Koken met Karin Luiten

Lekker eten is een van de leukste dingen van de wereld, en wie zelf kan koken, eet elke dag lekker! En daar kun je niet jong genoeg mee beginnen. Koken is niet alleen leuk, maar zelfgemaakt eten, gemaakt met verse ingrediënten, is ook veel gezonder dan kant-en-klaar producten of spul uit pakjes en zakjes. Met de kinderrecepten van Karin Luiten ontdekken kinderen zelf hoe superlekker gezond eten kan zijn. Van klassiekers als lasagne en spaghetti met ballen, tot trendy gerechten als Thaise loempiaatjes en shakshuka. En natuurlijk mag je ook best eens iets maken dat alleen maar lekker is, zoals een soesjesberg of een brownietaart. Karin Luiten is culinair journalist en kookboekenauteur. Met haar website www.kokenmetkarin.nl inspireert ze ontelbaar veel mensen om zelf het keukenschort om te binden. Ze werd bekend met haar strijd tegen het gebruik van pakjes en zakjes, en laat telkens opnieuw zien dat het helemaal niet ingewikkeld is om zelf te koken met verse ingrediënten. Dus op naar een leven vol eetplezier!
Lees verder

Gerelateerde artikelen

Ons Kinderpanel leest: ‘Ricky Ricotta’s Superrobot’

Ricky wordt vaak geplaagd door pestkoppen. Hij wou dat hij een vriend had die hem kon helpen. Op een dag gaat Ricky’s wens in vervulling: hij krijgt een vriend. En het is geen gewone. Het is een SUPER-vriend! 'Ricky Ricotta's Superrobot' is een nieuwe serie van Dav Pilkey, bekend van de Dog man-boeken. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Weg met Dievenschool’

Op de dievenschool is het nooit saai. Maar Rolf wil helemaal niet naar de dievenschool, hij wil geheim agent worden! Van zijn vader moet hij naar de dievenschool waar hij leert stelen en bedriegen. In dit vierde boek uit de serie Dievenschool beleeft Rolf weer een crimineel avontuur. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Help! Ik ben onzichtbaar’

Tijdens de eerste dag op zijn nieuwe school zou Stanley het liefst willen verdwijnen. Tot zijn grote verbazing komt die wens uit. Hij is opeens onzichtbaar! Stanley vindt het geweldig, maar een slimme slechterik heeft snode plannen... Bekijk snel wat ons Kinderpanel van 'Help! Ik ben onzichtbaar' vond!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘De leukste vlog!’

Stel je voor: er wordt een tv-programma met bekende mensen opgenomen in jouw dorp, en jij mag er een vlog over maken! Maar dan wordt er iets gestolen… Bekijk snel wat ons Kinderpanel van 'De leukste vlog!' vond!

Kinderpanel
Lees meer