Delfts Blauw

Een vaas voor de prinses

Hardcover:
16,99
Altijd de laagste prijs
Hardcover:
16,99
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Kinderkunstprentenboek van Gouden Penseel-winnaars Ingrid en Dieter Schubert over Delfts blauw, in de serie met het Kunstmuseum Den Haag.

Samenvatting

Lin komt met een groot schip uit het verre China. Hij gaat op bezoek bij zijn vriend Titus, die met zijn vrolijke muizenfamilie op de zolder van een meesterpottenbakker woont. Trots laten de muizen zien wat hun meester maakt: het mooiste Delfts Blauw! Zelfs de prinses van Oranje heeft een vaas besteld. Maar dan gebeurt er iets verschrikkelijks... Gelukkig weet Lin raad!

Een avontuur in blauw en wit van Ingrid en Dieter Schubert

Lin arrives on a big ship from far-off China.
He’s come to visit his friend Titus, who lives with his jolly mouse family in the attic of a master potter.
The mice proudly show Lin what their master makes: the finest Delft Blue. The Princess of Orange has herself ordered a vase. But then something dreadful happens...
Luckily, Lin saves the day!

An adventure in blue and white!

A mouse fairytale with references to the art of Vermeer, Carel Fabricius and other painters from the Dutch Golden Age, and the palace Het Loo, now renowned for its beautiful gardens. In cooperation with the Gemeentemuseum Den Haag, famous for the biggest collection of Mondrian paintings in the world, including ‘Victory Boogie Woogie’, and owner of a beautiful collection of antique Delftware.

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 5 - 8 jaar
ISBN: 9789025874643
NUR: 217
Type: Hardcover
Auteur(s): Dieter Schubert, Ingrid Schubert
Prijs: 16,99
Aantal pagina's: 32
Uitgever: Leopold
Verschijningsdatum: 13-02-2018

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 5 - 8 jaar
ISBN: 9789025874636
NUR: 195
Type: Hardcover
Auteur(s): Dieter Schubert, Ingrid Schubert
Prijs: 16,99
Aantal pagina's: 32
Uitgever: Leopold
Verschijningsdatum: 13-02-2018
Maurits Muis en Rembrandt - Ingrid en Dieter Schubert

Kunstprentenboeken

Kunstprentenboeken

Kunst laat je op een andere manier naar de wereld kijken. Van kunst geniet je met je hoofd en met je hart. Deze boeken laten je de mooiste dingen ontdekken. Hoe een arm weesmeisje de meest beroemde modeontwerpster ter wereld werd… Hoe je het geluid van een trein zichtbaar kunt maken… Hoe een muis door de tijd reist en Rembrandt leert kennen… Hoe je een schilderij maakt voor je moeder tussen de sterren… Reis door Hollandse landschappen en de raadselachtige wereld vol gezichtsbedrog van Escher… Geniet van kleur in de tuin van Monet en ga mee op avontuur in de fantastische wereld van Jeroen Bosch… Lees de gekste weetjes over kleuren en laat je aanspoelen op een eiland… Breng midden in de oorlog sinaasappels naar Mondriaan in New York… De verhalen in deze boeken laten je niet meer los!
Lees verder

Gerelateerde artikelen

Ons Kinderpanel leest: ‘Ricky Ricotta’s Superrobot’

Ricky wordt vaak geplaagd door pestkoppen. Hij wou dat hij een vriend had die hem kon helpen. Op een dag gaat Ricky’s wens in vervulling: hij krijgt een vriend. En het is geen gewone. Het is een SUPER-vriend! 'Ricky Ricotta's Superrobot' is een nieuwe serie van Dav Pilkey, bekend van de Dog man-boeken. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Weg met Dievenschool’

Op de dievenschool is het nooit saai. Maar Rolf wil helemaal niet naar de dievenschool, hij wil geheim agent worden! Van zijn vader moet hij naar de dievenschool waar hij leert stelen en bedriegen. In dit vierde boek uit de serie Dievenschool beleeft Rolf weer een crimineel avontuur. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Help! Ik ben onzichtbaar’

Tijdens de eerste dag op zijn nieuwe school zou Stanley het liefst willen verdwijnen. Tot zijn grote verbazing komt die wens uit. Hij is opeens onzichtbaar! Stanley vindt het geweldig, maar een slimme slechterik heeft snode plannen... Bekijk snel wat ons Kinderpanel van 'Help! Ik ben onzichtbaar' vond!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Boutje en het onderwaterpretpark’

In Boutje en het onderwaterpretpark worden Boutje en Ed flink op de proef gesteld. Hun geliefde rommelberg moet plaatsmaken voor een skiparadijs, waardoor hun wereld compleet op z’n kop staat. Benieuwd wat ons Kinderpanel van dit boek vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer