Een indiaan als jij en ik

Hardcover:
15,99
Altijd de laagste prijs
E-book:
7,99
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Prachtig jeugdboek over de kracht van vriendschap tussen twee bijzondere kinderen.

Samenvatting

Boaz zit in de klimboom aan de rand van het duinmeertje. Het is al etenstijd geweest, dat merkt hij aan de zon die ondergaat. En aan zijn maag, die vreemde geluiden maakt. Mooi dat hij niet naar huis gaat. Mooi niet. Misschien wel nooit meer.

Aïsha is nieuw in de klas. En ze is een indiaan, Boaz weet het zeker. Hij verstaat haar niet, maar haar tekeningen begrijpt hij wel. Vanaf nu is het leuk op school. Totdat papa met een heel nare verrassing komt…

Bekroond met een Vlag en Wimpel 2019 voor illustrator Martijn van der Linden in de categorie Geïllustreerde kinderboeken.

Boaz zit in de klimboom aan de rand van het duinmeertje. Het is al etenstijd geweest, dat merkt hij aan de zon die ondergaat. En aan zijn maag, die vreemde geluiden maakt. Mooi dat hij niet naar huis gaat. Mooi niet. Misschien wel nooit meer.

Aïsha is nieuw in de klas. En ze is een indiaan, Boaz weet het zeker. Hij verstaat haar niet, maar haar tekeningen begrijpt hij wel. Vanaf nu is het leuk op school. Totdat papa met een heel nare verrassing komt…


De pers over Een indiaan als jij en ik:

‘Sassen voelt haarfijn aan welke beelden voor kinderen werken en maakt zo alle emoties die ze oproept knap invoelbaar, geholpen door de fraaie, robuuste illustraties van Martijn van der Linden in primitieve volkskunststijl, die door de tekst heenlopen.’ – NRC Handelsblad

‘Sassen snijdt op een originele, ontroerende én humorvolle manier twee actuele thema’s aan.’ - Trouw

‘De sterke vormgeving met kaders vol indianenweetjes en Van der Lindens prachtige illustraties in petrogliefen-stijl (met oranje steunkleur!) zitten dit rijke verhaal als gegoten.’ - Trouw

Bekroond met een Vlag en Wimpel 2019 voor illustrator Martijn van der Linden in de categorie Geïllustreerde kinderboeken.

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 7 - 11 jaar
ISBN: 9789025873950
NUR: 282
Type: Hardcover
Auteur(s): Erna Sassen
Illustrator: Martijn van der Linden
Prijs: 15,99
Aantal pagina's: 128
Uitgever: Leopold
Verschijningsdatum: 20-04-2018

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 7 - 9 jaar
ISBN: 9789025874988
NUR: 282
Type: E-book
Auteur(s): Erna Sassen
Prijs: 7,99
Aantal pagina's: 112
Uitgever: Leopold
Verschijningsdatum: 17-12-2018

Gerelateerde artikelen

Ons Kinderpanel leest: ‘Ricky Ricotta’s Superrobot’

Ricky wordt vaak geplaagd door pestkoppen. Hij wou dat hij een vriend had die hem kon helpen. Op een dag gaat Ricky’s wens in vervulling: hij krijgt een vriend. En het is geen gewone. Het is een SUPER-vriend! 'Ricky Ricotta's Superrobot' is een nieuwe serie van Dav Pilkey, bekend van de Dog man-boeken. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Weg met Dievenschool’

Op de dievenschool is het nooit saai. Maar Rolf wil helemaal niet naar de dievenschool, hij wil geheim agent worden! Van zijn vader moet hij naar de dievenschool waar hij leert stelen en bedriegen. In dit vierde boek uit de serie Dievenschool beleeft Rolf weer een crimineel avontuur. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Help! Ik ben onzichtbaar’

Tijdens de eerste dag op zijn nieuwe school zou Stanley het liefst willen verdwijnen. Tot zijn grote verbazing komt die wens uit. Hij is opeens onzichtbaar! Stanley vindt het geweldig, maar een slimme slechterik heeft snode plannen... Bekijk snel wat ons Kinderpanel van 'Help! Ik ben onzichtbaar' vond!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘De leukste vlog!’

Stel je voor: er wordt een tv-programma met bekende mensen opgenomen in jouw dorp, en jij mag er een vlog over maken! Maar dan wordt er iets gestolen… Bekijk snel wat ons Kinderpanel van 'De leukste vlog!' vond!

Kinderpanel
Lees meer

Reviews

Jikke, Kind - 02-12-2018
Ik vond het verhaal een beetje lang duren, maar het was wel een leuk boek. Ik vond het boek aan het einde een beetje zielig. Aan het einde werd het verhaal wel spannend, dat vond ik wel leuk, want ik hou van spannende boeken. De tekeningen in het boek vond ik een beetje raar, maar sommige waren erg grappig. Ik vond het boek niet heel leuk, maar ook niet heel stom. Dus een beetje middelmatig!

Noortje, Boekliefhebber - 22-11-2018
Ik ben een meisje van bijna 7 jaar. Ik vond het boek bijzonder, omdat ik de plaatjes heel mooi vond, vooral het plaatje met de beker op pagina 123. Ik vond het onderwerp (indianen) alleen niet zo leuk dus daarom maar 3 sterren. Maar misschien vindt iemand anders het onderwerp wel leuk, het is wel leuk geschreven en best spannend.

Anouk, Kind - 29-10-2018
Ik vond het boek superleuk, want het was spannend. Ook was het lief dat Boaz een echt vriendinnetje kreeg. Ik vond het ook erg leuk dat ik zelf na het uitlezen nog niet zeker weet of Aisha een indiaan is. De tekeningen vond ik supermooi gemaakt. De bladzijde na de titel vond ik het mooiste getekend. Omdat ik vrolijk en blij werd van dit boek, zou ik hem aanraden aan mijn vriendin.