Loco Mini veilig leren lezen ik lees kern 7-8-9

6 - 7 jaar
Paperback:
10,99
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Samenvatting

Spelenderwijs leren lezen met de opdrachten van Loco! Na een halfjaar leesonderwijs kennen kinderen ongeveer alle letters. Het lezen van deze letters en woorden oefenen ze met dit Loco boekje van Veilig leren lezen. Zo ‘spelen’ ze dus thuis met de letters en woorden van school. Ook kunnen ze oefenen met verschillende leesmoeilijkheden. De inhoud is afgestemd op de leerlijn van Veilig leren lezen, de meest gebruikte taal-leesmethode.

Dit oefenboekje is te gebruiken bij de Loco mini basisdoos.

Leerdoelen:

- Onderscheiden van klanken in woorden
- Lezen van woorden in het tweede halfjaar leesonderwijs
- Vergroten van de woordenschat

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 6 - 7 jaar
ISBN: 9789048740376
NUR: 228
Type: Paperback
Auteur(s):
Prijs: 10,99
Aantal pagina's: 36
Uitgever: Uitgeverij Zwijsen
Verschijningsdatum: 28-01-2021

Gerelateerde artikelen

Ons Kinderpanel leest: ‘Ricky Ricotta’s Superrobot’

Ricky wordt vaak geplaagd door pestkoppen. Hij wou dat hij een vriend had die hem kon helpen. Op een dag gaat Ricky’s wens in vervulling: hij krijgt een vriend. En het is geen gewone. Het is een SUPER-vriend! 'Ricky Ricotta's Superrobot' is een nieuwe serie van Dav Pilkey, bekend van de Dog man-boeken. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Boutje en het onderwaterpretpark’

In Boutje en het onderwaterpretpark worden Boutje en Ed flink op de proef gesteld. Hun geliefde rommelberg moet plaatsmaken voor een skiparadijs, waardoor hun wereld compleet op z’n kop staat. Benieuwd wat ons Kinderpanel van dit boek vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Charlotte Dematons over kunstprentenboek Parijs

In 'Een wandeling door impressionistisch Parijs met Georges en Jacques' van Charlotte Dematons ontdek je Parijs in de 19e eeuw, vanuit het perspectief van de twee dakloze mannen Georges en Jacques. We spraken Charlotte over haar gedachten achter het boek en hoe het tot stand kwam!

Interview
Lees meer