ZAR Gevaar in de mist

Hardcover:
13,50
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

De mist schept een mysterieuze setting in dit spannende spelavontuur van Zar en Lina. Ze kunnen niets zien terwijl er veel gevaar is. Avontuurlijke lezers lezen hoe dit boek op AVI M4-niveau afloopt.

Samenvatting

Zar bouwt een hoge toren.
Trots laat hij de toren aan Lina zien.
Maar dan komt er een brief.
De baas van het spel is boos.
Hij straft Zar en Lina met een dikke mist.
Ze kunnen niets meer zien.
En er is veel gevaar.
Help!

Hoofdrolspelers Zar en Lina zitten in een computerspel en beleven allerlei spannende avonturen. In dit avontuur bouwt Zar een hoge toren. Trots laat hij zijn toren aan Lina zien. Lina vindt zijn toren prachtig, maar de baas van het spel niet. Hij is boos en stuurt monsters en mist op Zar en Lina af. Hoe loopt dit onheilspellende level af?

De boeken van ZAR zijn zo geschreven dat kinderen het verhaal volgen via beeld en tekst, net als bij een game. De serie van Rian Visser is populair bij beginnende lezers van 6 - 8 jaar en extra leuk voor gameliefhebbers. Zij genieten van de vele details in de spelachtige illustraties van Mark Baars. Fans van ZAR kunnen blijven doorlezen in deze op Minecraft geïnspireerde serie; er zijn verschillende delen verkrijgbaar.

Leesniveau: AVI M4

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 6 - 8 jaar
ISBN: 9789048754304
NUR: 287
Type: Hardcover
Auteur(s): Rian Visser
Illustrator: Mark Baars
Prijs: 13,50
Aantal pagina's: 40
Uitgever: Uitgeverij Zwijsen
Verschijningsdatum: 03-02-2025

Zar

ZAR

De boeken van Zar staan vol avonturen die zich afspelen in een spel. Met deze nieuwe serie van schrijver Rian Visser kunnen kinderen in groep 4 lekker doorlezen over vertrouwde personages en een bekend onderwerp. Leuk voor gameliefhebbers!
Lees verder

Gerelateerde artikelen

Ons Kinderpanel leest: ‘Ricky Ricotta’s Superrobot’

Ricky wordt vaak geplaagd door pestkoppen. Hij wou dat hij een vriend had die hem kon helpen. Op een dag gaat Ricky’s wens in vervulling: hij krijgt een vriend. En het is geen gewone. Het is een SUPER-vriend! 'Ricky Ricotta's Superrobot' is een nieuwe serie van Dav Pilkey, bekend van de Dog man-boeken. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Weg met Dievenschool’

Op de dievenschool is het nooit saai. Maar Rolf wil helemaal niet naar de dievenschool, hij wil geheim agent worden! Van zijn vader moet hij naar de dievenschool waar hij leert stelen en bedriegen. In dit vierde boek uit de serie Dievenschool beleeft Rolf weer een crimineel avontuur. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Help! Ik ben onzichtbaar’

Tijdens de eerste dag op zijn nieuwe school zou Stanley het liefst willen verdwijnen. Tot zijn grote verbazing komt die wens uit. Hij is opeens onzichtbaar! Stanley vindt het geweldig, maar een slimme slechterik heeft snode plannen... Bekijk snel wat ons Kinderpanel van 'Help! Ik ben onzichtbaar' vond!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Boutje en het onderwaterpretpark’

In Boutje en het onderwaterpretpark worden Boutje en Ed flink op de proef gesteld. Hun geliefde rommelberg moet plaatsmaken voor een skiparadijs, waardoor hun wereld compleet op z’n kop staat. Benieuwd wat ons Kinderpanel van dit boek vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer