
Ons Kinderpanel leest ‘Hubbelbubbelprik’
Ons Kinderpanel leest dit keer het avontuurlijke boek ‘Hubbelbubbelprik’ van cabaretduo Yenlt en de Boer. Het boek bevat naast prachtige illustraties ook liedjes! Benieuwd wat Amélie, Morris, Brent, Pip, Julius, Fayliene en Jolien van dit muzikale avontuur vinden? Lees dan snel verder!
Oliver (9)
Ik vond de liedjes wel leuk maar als je er echt inzat vond ik het een beetje storend.
Het leukste liedje vond ik toen ze in de bal zaten. De bal ellende.
De mooiste tekening vond ik toen ze moesten remmen in de auto en dat die bus ze had geblokkeerd. Pag 46 – 47
Ik zou heel graag naar de planeet voor stoute kinderen willen omdat je lekker kan snoepen. En als je niet kan remmen met je bed dan val je heel zacht op de peperkoek mmmmmmmmm
Anne (7)
Super tof boek, met echt hele mooie plaatjes.
Het gaat over Ko die stoute dingen doet en een spannend avontuur beleefd. Sommige woorden heeft mama voorgelezen, maar over het algemeen leest t zeer vlot voor een M5 lezer. De liedjes zijn te beluisteren via de qr code op de boek, dat is echt heel leuk om te doen! Das echt weer eens wat anders dan de meeste andere boeken. Dit is zeker een van mijn favoriete boeken geworden.